Główna Slogan

Tymczasowe oddelegowanie pracowników, siła robocza dla projektów tymczasowych, świadczenie usług agencji rekrutacyjnej

Tymczasowe oddelegowanie pracowników – to jest korzystne rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli trzeba znaleźć pracowników tymczasowych. Łatwy proces wynajmu pracowników agencji według potrzeb Twojej firmy. Tymczasowo oddelegowani pracownicy wykonują pracę w Twoim przedsiębiorstwie pozostając przy tym zatrudnieni w naszej agencji rekrutacyjnej. Żadnych kłopotów administracyjnych! Wszystko zrobimy sami. Proponujemy obszerną bazę pracowników tymczasowych, która się regularnie aktualizuje. Dobierzemy dla Ciebie pracowników tymczasowych, uwzględniając Twoje wymogi i życzenia.

W jaki sposób poszukujemy pracowników

Gdzie można znaleźć pracowników tymczasowych? Chętnie odpowiemy na Twoje pytanie! Jeżeli poszukujesz pracowników tymczasowych na okres krótki lub długi, zacznij współpracować z naszą firmą. Na Twoje zapytanie „poszukuję pracowników tymczasowych” agencja rekrutacyjna zaoferuje kwalifikowanych pracowników.

Termin rekrutacji pracowników tymczasowych – do 3-ch dni, pracowników zawodów roboczych – 1 dzień, rzemieślników – 3 dni.

Pracowników tymczasowych udzielamy na stanowiska w:

- przemysłu przetwórczym, w logistyce i magazynowaniu, w zakresie produkcji towarów żywnościowych, dla przedsiębiorstw sektora usług i opieki zdrowotnej.

Zaletą tymczasowego oddelegowania pracowników jest to, że podczas wynajmu pracowników tymczasowych u nas, rozwiążemy wszystkie zagadnienia kadrowe i finansowe, w tym zawarcie umowy o tymczasowym oddelegowaniu pracowników, obliczanie i wypłata wynagrodzenia, włącznie z odpowiednimi zapłaceniami podatków i ubezpieczeń.

Skorzystaj się z naszej oferty w zakresie usług rekrutacyjnych

Dla agencji rekrutacyjnej Europa Recruitment klient – to jest nie tylko zleceniodawca, któremu oferowane są usługi agencji rekrutacyjnej, ale jednoczesnie i partner, któremu dopomagamy osiągnąć postawione cele. Podejście to wymaga szerokiej oferty usług rekrutacyjnych, wśród których zleceniodawca może wybrać potrzebne dla siebie. Jedną z zalet zamówienia usług agencji rekrutacyjnej jest całość i wzajemne uzupełnienie.

Chociaż w swojej działalności nasza agencja rekrutacyjna specjalizuje się w tymczasowym oddelegowaniu pracowników, ale jednocześnie zależy nam na jakości i innych usług rekrutacyjnych:

  • Leasing pracowniczy (pracownicy tymczasowi dla firm produkcyjnych i logistycznych, temporary help);
  • Outsourcing (przekazywanie naszej firmie jednostek produkcyjnych i procesów biznesowych na podstawie umowy o dzieło);
  • Recruitment (rekrutacja i selekcja pracowników do Twojej kadry).

Skorzystawszy się z naszych usług, otrzymasz w naszej postaci partnera z:

  • wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji zamówień o różnym stopniu złożoności;
  • siecią przedstawicielstw, obejmujących większą część terytorium Polski;
  • dopracowanymi metodami i technologiami rekrutacji i selekcji siły roboczej.


Więcej informacji na temat usług agencji rekrutacyjnej możesz znaleźć na poszczególnych stronach usług, wybrawszy interesującą Cię usługę.