Główna Slogan

Agencja rekrutacyjna Europa Recruitment znajdzie dla Ciebie odpowiednią prace w Polsce, Warszawie, Wrocławiu na stałe lub tymczasowo

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrytacyjną i prowadzimy rekrutację pracowników na stanowiska robocze i rzemieślnicze.

Nasz cel – to jest wyświadczyć pracodawcom i kandydatom usługi i serwis o wysokiej jakości. Wykazując podczas swojej pracy elastyczność i niezawodność szczególnie dobieramy potencjalnych pracowników i tworzymy warunki dla społecznie użytecznej pracy, budujemy system motywacyjnego wynagrodzenia pracowników.

Gdzie znaleźć pracę stałą lub tymczasową? Jak znaleźć odpowiednią pracę? Jak poprawnie złożyć CV i zachowywać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Na te i inne pytania chętnie odpowiemy i zaproponujemy rozstrzyganie.

Agencja rekrutacyjna Europa Recruitment oferuje kandydatom pomóc kwalifikowaną. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednią pracę o charakterze krótkoterminowym lub długoterminowym.

Szukam pracy tymczasowej

Szukasz pracy tymczasowej? Naszą specjalizacją w pierwszej kolejności jest tymczasowe oddelegowanie pracowników do firmy, których zaliczamy do naszej kadry. Ponadto oferujemy zatrudnienie pełne dla następujących zawodów: 

  • monterze i pracownicy pracy ręcznej;
  • pracownicy magazynów;
  • kierownicy maszyn wysokiego podnoszenia;
  • zawody techniczne;
  • pracownicy w zakresie opieki zdrowotnej, pielięgniarki;
  • opiekunowi medyczni.

Nasza agencja rekrutacyjna oferuje Państwu cały szereg ofert z zatrudnienia tymczasowego w Polsce, miastach Warszawa, Lodz, Krakow, Wrocław i in. W sposób oddelegowania tymczasowego w jakości pracownika agencji rekrutacyjnej Europa Recruitment, możesz pracować na większość naszych klientów.

Jeżeli chcesz zaoferować swoją kandydaturę dla jednej z naszych ofert lub zostać dodanym do naszej bazy kandydatów prosimy o wypełnieniu:

 

FORMULARZ DLA KANDYDATÓW NA STANOWISKO

 

Możesz także wysłać swoje resume lub curriculum vitae na e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Na podstawie obiektywnej oceny Twojego CV poinformujemy Cię o możliwości zatrudnienia. Twoje CV równierz będzie opublikowane w publicznej bazie ofert pracy i CV.

Odwiedź nasz rozdział Oferty pracy, w której potrafisz znaleźć całą listę ofert aktualnych ofert pracy. Jeżeli nie znalazłeś odpowiednią ofertę pracy, wypełnij formularz dla kandydatów lub wyślij do nas swoje CV z wskazaniem żądanej pozycji.

 

Naszą największą wartością jest potencjał ludzki i rozwój osobowości.

Nasi klienci –to jest pracodawcy, dlatego wszystkie usługi dla kandydatów są bezpłatne.

Nasza agencja rekrutacyjna utrzymuje efektywny system wynagrodzeń. To jest kluczem do rozwoju kariery i wydajności pracy.