Główna Slogan

Oddanie do dyspozycji pracowników agencji do pracy tymczasowej – żadnych kłopotów administracyjnych

Oddanie do dyspozycji pracowników agencji do pracy tymczasowej, krótkoterminowe i długoterminowe oddelegowanie pracowników jest jedną z usług, którą świadczy nasza agencja rekrytacyjna za pomocą leasingu pracowniczego i temporary help. Oddanie do dyspozycji pracowników agencji do pracy tymczasowej jest oparte na tymczasowe oddelegowanie do firmy zleceniodawcy pracowników agencji, którzy są w naszej kadrze.

Oddajemy do dyspozycji pracowników agencji zarówno na projekty długoterminowe, jak i krótkoterminowe, dlatego natychmiast zreagujemy na Twoje zamówienie naszej usługi «oddanie do dyspozycji pracowników agencji do pracy tymczasowej».

Dzięki elastycznej kadrze pracowników i rozległej bazie pracowników tymczasowych, która obejmuje całą Polskę, nasza agencja rekrutacyjna jest w stanie zaspokoić Twoje zmieniające się wymogi dotyczące liczby pracowników w procesie produkcji dzięki oddaniu do dyspozycji pracowników agencji do pracy tymczasowej.

Zalety pracowników agencji przed pracownikami kadry

Elastyczność, efektywność, niskie ceny oraz brak kłopotów administracyjnych – to jest zalety, które otrzymasz, zamówiwszy naszą usługę «oddanie do dyspozycji pracowników agencji do pracy tymczasowej» i dokonawszy wynajem naszych pracowników.

Dlaczego pracownicy Europa Recruitment?

  • elastyczność pracowników agencji, ich gotowość do pracy;
  • żadnych problemów z rejestracją pracowników do kadry, samodzielnie załatwimy wszystkie formalności,  w tym negocjacje z centrum zatrudnienia;
  • jedną z głównych zalet oddania do dyspozycji pracowników agencji do pracy tymczasowej jest ich niezawodność, ponieważ nasza agencja rekrutacyjna ponosi odpowiedzialność za ich pracę

Wiemy jak osiągnąć sukces, ponieważ:

  • Właściwie motywujemy naszych pracowników, z których większość są w naszej kadrze już od wielu lat.
  • Nasza agencja rekrytacyjna skutecznie prowadzi swoją działalność od roku 1993, stale się rozwija i zdobywa nowe wiedze oraz doświadczenie.
  • Uświadamiamy sobie, jeżeli będą zadowolone nasze pracownicy, nasi klienci również będą zadowoleni.
  • Starannie dobieramy pracowników, ponieważ to jest gwarancją naszego sukcesu.
  • Nasza agencja rekrutacyjna ma własną sieć centrów rekrutacyjnych.